Techniki tańca

Taniec klasyczny

Taniec Klasyczny to jedna z najstarszych i bez wątpienia najbardziej prestiżowych form tańca.

Dzięki poznaniu podstaw tej techniki i ich opanowaniu nie będzie Państwu straszna żadna z innych technik. Taniec klasyczny uważany za fundamentalny styl buduje niezwykłą świadomość ciała, lekkość, a także koncentruje się na wypracowaniu pożądanych manier w tańcu.

Jazz

Zajęcia trwają 1h.

Lekcję rozpoczyna rozgrzewka jazzowa obejmująca m.in. ćwiczenia na koordynację, podstawowe pozycje i kroki jazzowe na całej sali w pozycji stojącej, następnie sekwencje ćwiczeń na podłodze.

Kolejnym elementem są ćwiczenia i kombinacje po przekątnej sali.

Fusion Jazz

Fusion Jazz to zajęcia taneczne łączące elementy różnych nurtów tańca jazzowego (latin, funky, broadway, contemporary jak również videoclip). Każde zajęcia są wyjątkowe ze względu na bogactwo technik i możliwości pracy z każdym niemalże stylem muzycznym. Tworzone na zajeciach choreografie oddają muzykę, pobudzają emocje i zmysły.

Clubbing Dance

Zajęcia do muzyki z klubowych parkietów, m.in. house, drum’n’bass, pop, dance, rock, r’n’b, latino, hip hop.

Zajęcia dla tych, którzy chcą wykorzystać umiejętności taneczne na klubowych parkietach i nie tylko. Przekrój styli tanecznych, możliwość poznania i wypracowania własnego wyrazu w tańcu.

Fit and Jump

Na tych zajęciach można spalić aż do 800kcal. Wszystkie ćwiczenia są wyjątkowo bezpieczne dla kręgosłupa i stawów a samo skakanie na trampolinie przynosi ogromna dawkę szczęścia i zabawy. Podczas zajęć uwaga również jest skierowana na rozwój całego ciała w co wchodzą ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha, rozciąganie i na

Salsation

CZYM JEST SALSATION?

Salsation jest jednym z najpopularniejszych programów taneczno-fitnessowych w Azji, który wielkimi krokami wkracza na rynek europejski i amerykański.